➤ Montaż i konfiguracja systemów alarmowych w Tarnowie i okolicach.

alarmy TarnówNasza firma oferuje montaż alarmów dla domu oraz firm czołowej firmy Satel w miastach: Tarnów, Dębica, Gorlice i mniejszych miejscowościach w tej okolicy. Zajmujemy się montażem alarmów przewodowych oraz bezprzewodowych.

Posiadamy doświadczenie w zabezpieczeniu małych i dużych obiektów takich jak altanki, garaże, kioski, domy mieszkalne. markety czy inne budynki administracyjne i użyteczności publicznej.

Rozbudowa i modernizacja systemów alarmowych

Wykonujemy modernizacje używanych systemów alarmowych polegających na rozbudowie systemu przez dodanie ekspanderów wejść dla czujników dymów czy gazów oraz podłączeniu i skonfigurowaniu systemów szybkiego powiadamiania GSM.

Dzięki takim rozwiązaniom, klient może być spokojny o bezpieczeństwo swojej nieruchomości, będąc nawet w innym rejonie kraju lub nawet za granicą.

Projekt instalacji alarmowej oraz serwis gwarancyjny

alarm z funkcją powiadamiana na telefonŚwiadczymy profesjonalne wykonanie projektu instalacji alarmowej z uwzględnieniem konkretnego systemu oraz miejsc w których powinny zostać zamontowane poszczególne moduły alarmu.

Przeprowadzamy serwisy gwarancyjne jak i po gwarancyjne polegające na wymianie akumulatorów, odpowiednim czyszczeniu czujników, sprawdzeniu sygnalizatorów oraz elementów instalacyjnych takich jak przewody czy zaciski kablowe.

Na życzenie wykonujemy zmiany w konfiguracji systemów alarmowych przez wprowadzenie i uruchomienie dodatkowych funkcji którymi mogą być przykładowo zdalne uzbrajanie lub rozbrajanie alarmu poprzez komendy SMS.

Jeśli szukają Państwo profesjonalnej firmy montującej alarmy Tarnów i w okolicach, zapraszamy do kontaktu.