montaż antenyMontaż i ustawienie anten do naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T w Tarnowie.

Oferujemy usługi wykonanie nowoczesnej, naziemnej telewizji DVB-T w skład których wchodzi montaż anten wraz z odpowiednim ich ustawieniem oraz podłączenie dekodera i innych urządzeń. 

Słaby sygnał telewizyjny w Tarnowie?

Kiedy prawidłowe ustawienie anteny telewizyjnej może nie dać oczekiwanych rezultatów wtenczas stosujemy odpowiednie wzmacniacze antenowe. Takie rozwiązanie gwarantuje w większości przypadków idealny odbiór kanałów dostępnych w danym regionie.

Sygnał telewizyjny na terenie Tarnowa, Dębicy, Gorlic i okolicznych miejscowości jest bardzo dobry i pozostaje kwestią odpowiedniej instalacji jego prawidłowy odbiór.

Instalacje RTV w Tarnowie

telewizja cyfrowa tarnówWykonujemy instalacje radiowo-telewizyjne do odbioru telewizji cyfrowych naziemnych i satelitarnych. Taką instalację telewizyjną warto wykonać w trakcie remontu lub budowy i schować przewody w tynku lub pod tynkiem (podobnie jak robi się to z instalacjami elektrycznymi).

Nasze instalacje telewizyjne składają się z jednej anteny do danej częstotliwości. Sygnał dzielimy rozdzielaczami pasywnymi lub aktywnymi w zależności od mocy odbieranego sygnału antenowego.

W razie jakichkolwiek problemów z telewizją cyfrową czy analogową- prosimy o bezpośredni kontakt.