Automatyka bram Tarnów, Gorlice, Dębica.

➤ Montujemy napędy do bram: skrzydłowych oraz przesuwnych firmy NICE.

  Oferujemy montaż napędów do wszystkich rodzajów bram, w tym standardowych bram dwuskrzydłowych, przesuwnych oraz jednoskrzydłowych.
Siłowniki oraz centralę sterującą opieramy na renomowanej firmie Nice. Na cały zestaw udzielamy 12 miesięcznej gwarancji.

    W skład podstawowego zestawu wchodzi:

        ➤ Centrala sterująca.
➤ Odpowiednio dobrany przez nas napęd lub zestaw napędów.
➤ Dawa piloty sterujące.
➤ Lampa sygnalizacyjna.
➤ Pełny montaż automatyki.

  Do każdego zestawu istnieje montażu pary fotokomórek, anteny zewnętrznej oraz akumulatora awaryjnego. Wszystko wymaga indywidualnego ustalenia.
Wykonujemy równie montaż odpowiedniego okablowania do zasilania centrali oraz napędów. Ułożenie przewodów wymaga indywidualnych ustaleń oraz osobnej wyceny ze względu na odległości punktu zasilania do bramy.

        ➤ Automatyka do bram dwuskrzydłowych.

  Dla bram o długości skrzydła do 2.30m oferujemy zestaw Nice Wingo 24 z centralą sterującą MC424. Siłowniki w tym zestawie są zasilane napięciem bezpiecznym 24V natomiast centrala musi być zasilana prądem z sieci o napiciu 230V.

Automatyka do bram Tarnów

  Skład tego podstawowego zestawu to sterowania bramą dwuskrzydłową zawiera:

  ✔ Dwa siłowniki Wingo 24V (możliwość ręcznego awaryjnego otwarcia bramy w przypadku braku energii elektrycznej).
✔ Centralę sterującą MC424.
✔ Dwa piloty sterujące.
✔ Lampę sygnalizacyjną.
✔ Montaż zestawu siłowników oraz centrali.

  Cena zestawu wraz z montażem to koszt 2 600zł
Cena zawiera zestaw sterowania bramą oraz jego montaż w przypadku gdy jest wczesniej wykonane pełne okablowanie bramy (doprowadzone zasilanie 230V oraz ułożony przewód do drugiego słupka bramy).

  Do powyżwszego zestawu za wcześniejszym ustaleniem i dopłatą możemy zamontować parę fotokomórek, antenę zewnętrzna oraz akumulator awaryjnego zasilania.

        ➤ Automatyka do bram przesuwnych.

  Do napędu bram przesuwnych polecamy siłownik Robus renomowanej firmy Nice, którego moc jest dobierana indywidualnie do każdej bramy. Liczy się tutaj ciężar skrzydła oraz jego długość z przeciwwagą.

  Napęd Robus dzięki funkcjonalnej centrali RBA3 BLUEBUS posiada wiele funkcji. Bardzo istotną funkcją siłownika jest możliwość ręcznego rozłączenia napędu za pomocą dołączonego kluczyka i otwarcia bramy ręcznie w przypadku braku energii elektrycznej.
Istnieje również możliwość dołączenia akumulatora awaryjnego pozwalającego na działania napędu w razie braku energii elektrycznej.

Napędy do bram Tarnów

  Skład podstawowego zestawu dla bramy przesuwnej to:

    Odpowiednio dobrany napęd ROBUS wraz z centralą
Dawa piloty sterujące.
Lampa sygnalizacyjna z wbudowaną antenką
Listwa zębata wraz z wyłącznikami krańcowymi
Pełny montaż automatyki.

  Cena za montaż zestawu do bramy o długości skrzydła do 7m wraz z przeciwwagą to koszt 2 200zł
Cena zawiera zestaw oraz montaż. W powyższej wycenie nie uwzględniono pary fotokomórek odpowiadającej za bezpieczeństwo bramy. Cena jednej pary fotokomórek to koszt 200zł. Dodatkowo doprowadzenie przewodu zasilającego wymaga indywidualnego ustalenia i wyceny.