Monitoring w Tarnowie- montaż i serwisMonitoring- montaż oraz doradztwo techniczne w Tarnowie

Oferujemy Państwu usługi projektowania, montażu i późniejszego serwisowania kompletnych systemów do monitoringu posesji i wnętrz Państwa nieruchomości. Jesteśmy jedną z nielicznych firm w Tarnowie oferujących pełen zakres usług w tej dziedzinie.

Oprócz montażu samych systemów alarmowych oferujemy także:

  • Wycenę sprzętu oraz robót
  • Projekt systemu monitoringu na życzenie
  • Wykonanie instalacji CCTV
  • Montaż i ustawienie kamer
  • Konfigurację dla podglądu w internecie

Monitoring jakiej firmy będzie najlepszy?

Kwestia wyboru odpowiedniego monitoringu zawsze wiąże się z kwotą, jaką możemy przeznaczyć na zakup sprzętu. Nasza firma stara się dobrać sprzęt w możliwie najniższych cenach, przy zachowaniu pełnej funkcjonalności i jakości wszystkich elementów instalacji.

Oferujemy montaż monitoringu w systemie analogowym znanej i renomowanej firmy BCS. Rejestratory BCS posiadają możliwość ciągłego nagrywania oraz nagrywania tylko samych zdarzeń wykrytych przez kamery co pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku dla archiwizacji nagrań.

Monitoring z podglądem przez internet

monitoring bcs tarnówWykonujemy podłączenie rejestratora do sieci internetowej wraz z wprowadzeniem odpowiednich ustawień dla podglądu przez sieć oraz łącze internetowe. Właściciel nieruchomości lub osoba upoważniona może z każdego miejsca na ziemi z dostępem do internetu kontrolować bezpieczeństwo posesji i wnętrz objętych systemem.

Kamery analogowe wykorzystujemy również dla systemów domofonowych jako dodatkowa kamera poglądowa na podwórko, bramę wjazdową lub główną część podwórka.

Monitoring dla domów i firm w Tarnowie

Monitoring jest świetnym systemem dozoru dla sklepów, firm, miejsc pracy oraz dla domów prywatnych których właściciele większą część spędzają poza nim.  Rejestratory cztero lub ośmio kanałowe idealnie nadają się do celów domowych. Posiadają niskie zużycie energii elektrycznej a dają możliwość zdalnego podglądu naszego domu.