elektryk

Oferujemy Państwu pełen zakres usług elektrycznych, włącznie z wykonaniem instalacji w nowych budynkach mieszkalnych i firmach, jak i modernizację istniejących sieci elektrycznych.

Wszystkie usługi wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami.

Wykonanie instalacji elektrycznych:

O czym należy pamiętać wykonując instalację elektryczną?

Wszystkie instalacje teletechniczne powinny posiadać odpowiednie projekty które należy dołączyć do projektu całego budynku. W większości nowych projektów budowlanych są one dołączone do dokumentacji projektu budowlanego. W przeciwnym wypadku należy taki projekt zakupić.

Instalacje elektryczne (jak i wszystkie inne usługi) wykonujemy zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, co gwarantuje Państwu wygodę i spokój podczas użytkowania instalacji.

Kontrola i pomiar instalacji przed oddaniem do użycia

W etapie końcowym wykonywania instalacji każdy obwód jest odpowiednio sprawdzany i pomiarowany. Pomiary elektryczne są poświadczane protokołami pomiarowymi które są niezbędne podczas odbioru budynku.

Wykonujemy również każde inne usługi elektryczne. Modernizujemy używane instalacje elektryczne w mieszkaniach, domach czy budynkach gospodarczych.

Działamy na terenach powiatów Tarnów, Dębica, Gorlice, Jasło oraz w okolicznych miejscowościach. Po uzgodnieniach wyjeżdżamy również w inne rejony województwa Małopolskiego i Podkarpackiego. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

instalacje elektryczne Tarnów