stacja competitionMontaż domofonów cyfrowych i analogowych.

Oferujemy montaż domofonów cyfrowych oraz analogowych na terenie Tarnowa i okolic. Nasze usługi wykonujemy także w innych rejonach (Dębica, Gorlice i dalsze rejony małopolski i Podkarpacia).

Polecamy domofony wraz z wbudowaną kamerą dla identyfikacji osób wchodzących. Wykonujemy montaż domofonów jedno lub więcej abonentowych. Dzięki temu możliwa jest instalacja systemu nie tylko w domach jednorodzinnych, ale także blokach mieszkalnych.

Nasza oferta instalacji domofonów

Oferta dotyczy wyceny sprzętu oraz robocizny, wykonanie instalacji domofonowej, montaż zestawu domofonowego oraz jego pełne uruchomienie i konfiguracje. Świadczymy też pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalowanych urządzeń.

Szczególnie polecamy domofony w którego skład wchodzi stacja bramowa wraz z klawiaturą kodową z której za pomocą kodu możemy otworzyć elektor zaczep furtki dzięki czemu nie musimy zawsze nosić klucz do zamka furtki ze sobą.

domofon competitionGodne polecenia są również stacje bramowe z czytnikiem kart zbliżeniowych dzięki którym możemy również otworzyć elektro-zaczep furtki.

W budynku wykonujemy montaż monitorów domofonowych na których możliwa jest identyfikacja osób wchodzących. Rozbudowane monitory posiadają funkcję otwierania bramy wjazdowej oraz umożliwiają podpięcie dodatkowej kamery.

Szczególnie polecane systemy domofonowe

Polecamy domofony z możliwością robienia i przechowywania do 300 zdjęć, które wykonywane są przez kamerę w stacji bramowej. Funkcja ta umożliwia sprawdzenie kto nas odwiedzał podczas naszej nieobecności.

Współpracujemy z firmą Competition dzięki której oferujemy funkcjonalne systemy domofonowe dla domu, firm oraz innych instytucji.

Usługi montażu domofonów oferujemy w okolicach powiatów Tarnów, Dębica, Gorlice.